God rens:Nivea Visage Oxygen Power Reviving Cleansing Gel, med 15 prosent stabilisert oksygen (kr 75).
Vakre vipper: Maybelline Great Lash Mascara er den mest solgte maskaraen i USA. Kanskje fordi den er så rimelig, og gir naturlige vipper som ikke klumper (kr 80)?
Helt naturlig: Body Shop Aloe Antiperspirant er uten fargestoffer, parfyme og tilsettingsstoffer. Oppleves mild og beskytter lenge (kr 90/50 ml).
Rimelig gloss IsaDora Mega Wet Gloss gir speilblanke lepper og et inntrykk av at de blir fyldigere (kr 100).
Rydd opp i flokene: Uregjerlig hår kan temmes. Dette er en hårkur for krøllete hår. Denne er fra Nicky Clarke, og anbefales brukt en gang i uka (kr 95).
Styling og glans Det er ingen grunn til å velge uttørrende stylingprodukter når mange hårprodukter både pleier og pynter. Shockwaves' nye Gloss Serum gjør håret glansfullt og mindre elektrisk (kr 55).
Denne våren er det ikke bare gloss som gjelder. Også klassiske leppestifter kommer i mange, fine farger. (Foto: www.imagesource.com)
Søt skygge: «Kosmisk rosa» heter denne sarte nyansen fra Yves Rocher. Og siden den inneholder kamilleekstrakt, passer den godt til alle som har ditto øyeparti (kr 100).
Lekre negler: Body Shop Nail Colour i lys korallrosa (kr 80).