Madonna koker over

Madonna koker over

Popstjernen Madonna er så sint etter bruddet med Guy Ritchie at hun får terapihjelp til mestre raseriet sitt.

Annonse

Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
 
At Madonna er en svoren tilhenger av Kabbalah-religionen er ingen hemmelighet.

Nå går hun på akutt sinnemestrings-kurs hos en av sine religiøse rådgivere, melder den britiske avisen The Sun.

  • Slik tar du kritikk med stil
  • Madonnas mange menn

  • Betent forhold


    Kursingen i sinnemestring skal foregå både på kabbalah-senteret i New York og på reiser i forbindelse med hennes pågående turné.

  • Madonnas 49 kuleste stiler

  • Bruddet med filmregissør Guy Ritchie skal være så betent at popstjernen har problemer med å takle raseriet sitt.

  • Madonna trakk våpen

  • Gullgraver


    Madonna er sint fordi stygge historier fra ekteskapet deres har lekket ut, og fordi Ritchie krever store summer av henne i forbindelse med skilsmissen.

    - Hun raser fordi han mener han har rett på mye penger, mens det er hun som jobber rævva av seg på turné, sier en kilde til The Sun.

    Madonna skal ha kalt eksmannen en gullgraver. Hensikten med sinnemestringen skal være å klare å se noe annet enn rødt, slik at skilsmisseoppgjøret kan få en rask avslutning til det beste for barna.

  • Søvnmangel gjør kvinner gretne

  • Les mer om: madonna, the sun, new york, henne, mens, reiser
    Nøkkelord:

    Annonse