Ikke akkurat et vanlig skjørt

Kald rumpe? Ikke med snøskjørtet.
Snøskjørtet skal være enkelt å ta av og på, og like varmt som en tykk boblebukse.
Del saken: Del saken pa Nettby Tips en venn om denne saken

Synes du vinteren er en endeløs rekke av dager hvor du verken føler deg særlig fasjonabel eller foxy? For deg som bare må ut i snøen, men likevel vil ha en viss stil, finnes det et trendy alternativ.

Disse nye snøskjørtene fra Fantasy World Heroes er designet for så du kan både holde stilen og holde varmen samtidig.

Noe for oss nordboere


Motejournalist i kk.no, Kjersti Skar Staarvik, mener snøskjørtene kan slå an der det er virkelig kaldt.

- De er jo ikke de netteste skjørtene jeg har sett, men for oss nordboere kan det kanskje være noe når sprengkulda er som verst, sier Kjersti Skar Staarvik.

Enkel oppfinnelse


Det eneste du skal gjøre er simpelthen å ta dette tykke omslagsskjørtet over dine vanlige inneklær og du er rustet mot kulda. De skal være like varme som boblebukser, bare en del hakk høyere opp på motebarometeret.

Må kjøpes på nettet


Foreløpig er disse skjørtene kun tilgjengelig på nett. Ta en nærmere titt her og finn din favoritt. Om du bestiller nå, rekker du å få den får snøen har lagt seg. Prisene varierer fra 135-160 amerikanske dollar, som blir omtrent 800-1000 norske kroner.

Veldig anvendelig


Du må ikke base i snøen for å bruke disse varme snøskjørtene. Skjørtene, som er laget av ull, sateng og fuskepels, kommer i forskjellige farger. De er nemlig også fine nok til å holde deg varm på vei til fest. Da er det ikke lov å ta på allværsjakker eller liknende tunge og triste ytterplagg.

Fuskepelsjakker i vintagestil er helt riktig i høst. Hvis du vil kjøre en tidløs stil, kommer du ikke unna trenchcoaten. I likhet med den lille sorte, en kort og stram dressjakke og enkle pumps vil denne frakken vare hele livet.

Finn din kåpefavoritt her:




Hold deg varm ellers også


Det hjelper lite å kun holde seg varm på beina. Finn noe fint å ha på hodet:


Jakker og sko er også viktig


Det finnes noen allværsjakker som faktisk er fine, for ikke å snakke om gode, flate støvletter.
Les mer om: skjørt, snøskjørt , vinterklær, mote


Les også:
x
x

Enten

Logg deg på

Send inn knapp
 Husk meg 

Er du ikke registrert?




Registrerte deltakere forplikter seg til å følge debattreglene.

Eller

Ønsker du å skrive uten å logge på, ber vi deg fylle ut sikkerhetssjekken:

Send inn knapp
x
Registrer deg som bruker på KK.no
Skjermnavn:
Passord:
E-postadresse:
Registrer deg som bruker knapp ( glem det )
(vi vil ikke oppgi eller dele ut e-postadressen din)

Diskutér denne artikkelen

Button for add comment
Vis alle svar Endre rekkefølgen
Laster data..
Laster debatt, vennligst vent..

Diskutér denne artikkelen

Innleggstittel
knapp for å registrere innlegg
Du er ikke logget på. Logg på
Pålogget som    Min profil   Logg ut
Avbryt [ x ]

Svar på innlegg

Innleggstittel
knapp for å registrere innlegg
Du er ikke logget på. Logg på
Pålogget som    Min profil   Logg ut
 

Gratis hver uke!


Følg KK på Facebook

Gir været deg en god eller dårlig hårdag?

Oslo 13°C
Trondheim 10°C
Stavanger 13°C
Bergen 14°C
Tromsø 8°C

  Søk blant 50.000 steder



Teller