Gikk du og venninnene dine ut fra videregående for rundt 15 år siden? Det vil KK gjerne skrive om.
Prinsesse Märtha var russ på KG i Oslo i 1990. Var du og venninnene dine russ på denne tiden vil vi gjerne høre din historie i KK.
Vis mer
Rohny Kristensen
Publisert Sist oppdatert
Astrid GjøsundKK skal lage en artikkel om hvilke planer og visjoner man har som fersk russ og hvordan livet har artet og arter seg omtrent 15 år senere. I den forbindelse vil vi gjerne snakke med fire venninner. Dere trenger ikke å ha gått på samme videregående skole, men det vil definitivt være en fordel om dere har vokst opp sammen.
Det vi søker svar på, er følgende: Enten det er snakk om utdannelse, karriere, familieliv, livet generelt; hvilke planer hadde du som 19-åring - og fikk du realisert dem? Er det noe du angrer, noe du er fornøyd med å ha gjort, noe du er overrasket over? Hvordan tenker du om livet nå i forhold til da du gikk på videregående?
KK vil helt enkelt finne ut litt om hvilke planer og drømmer man har som ung og hva som skjer eller eventuelt ikke skjer etter hvert som de filtreres gjennom en årrekke. Til dette trenger vi også bilder.
Interessert? Dersom dette er noe du kunne tenke deg å fortelle om, send en e-post til journalist Astrid Gjøsund på astrid.gjosund@kk.no.