Etter en lang sommer med uvanlig mye sol er det på tide å yte håret litt oppmerksomhet. Daglig pleie med en god shampo og balsam er et must, og innimellom bør du også unne deg en god kur. Cutrin Oyster-serien er perfekt i så måte, med sine deilige, pleiende produkter. Oyster-produktene kan brukes året rundt, og Oyster Sun-serien er laget spesielt for å ta vare på sommerhåret.Cutrin Oyster-serien fås bare i frisørsalonger. Nå kan du vinne disse deilige produktene ved å bli med i vår konkurranse. Vi gir bort:5 hårpakker med Cutrin Oyster Vitamin Care shampo, balsam, kur og spray (verdi kr. 546,-) 10 hårpakker med Cutrin Oyster Sun shampo og balsam (verdi kr. 258,-)Forrige uke ga vi bort en dvd-walkman og to digitalkameraer fra Sony, og vinnerne ble: Ulrika Thelberg fra Gravdal, som fikk dvd-walkmanen Caroline Karlsen fra Saltnes og Kirsti Røssland fra grimstad, som begge vant digitalkameraer Alt du trenger å gjøre for å bli med i konkurransen, er å svare på tre enkle spørsmål. 1. Hvor kan du kjøpe Cutrin Oyster-produkter?2. Hvem har designet nettsidene til kk.no?3. Hva heter KKs ekspertstylist?KONKURRANSEN ER AVSLUTTETFor oversikt over vinnerne, klikk her.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger