Men hvis du ikke har en i nærheten av deg, blir du nok glad over å høre at interiørkjeden endelig har åpnet nettbutikk.
- For noen av våre kunder kan det være vanskelig å handle i butikkene våre. Kanskje er de for langt unna der, kanskje har du ikke tid, eller kanskje du bare vil sitte hjemme og handle. Derfor er det med glede vi kan si at nettbutikken er åpnet, skriver kjeden på kremmerhuset.no.
SE OGSÅ: Jo, her kan du også handle interiør
- Skal ligne et Kremmerhus
Selv om du ikke kommer til å finne de største møbelvarene fra Kremmerhuset på nettbutikken, skal utvalget være godt, ifølge Oddhild Gården, markedsansvarlig hos kjeden.- Vi vil i tilby et bredt spekter av varer, fra stentøy til krydder. Nettbutikken skal ligne på et Kremmerhus den også, sa hun i en tidligere artikkel.
Praktisk info
Varene på nettbutikken er sortert både etter varekategori (lys og servietter, lykter og lysestaker…) og trender. Menyen finner du på høyre side.Uansett hva du handler på www.kremmerhuset.no er prisen på frakt den samme – 50 kroner.
Du må være over 18 år for å handle. Info om leveringstid og -sted vil stå på ordrebekreftelsen når du har registrert bestillingen.