Du leser nå KK pluss

Gynekolog om «ukjent» behandling: – Jeg snakker med kvinner som har fått livet tilbake

Mer overskudd, bedre sexlyst og en følelse av å «bli seg selv igjen». Likevel vet altfor få om denne muligheten. - En hel generasjon med kvinner har ikke fått tilbud.

SYMPTOMER: De fleste kjenner til svettetokter, humørsvingninger og uteblitt mens som symptomer til overgangsalderen. Derimot vet færre at man kan bli deprimert og slite med angst på grunn av det. Riktig behandling kan gi livet bedre. FOTO: NTB
SYMPTOMER: De fleste kjenner til svettetokter, humørsvingninger og uteblitt mens som symptomer til overgangsalderen. Derimot vet færre at man kan bli deprimert og slite med angst på grunn av det. Riktig behandling kan gi livet bedre. FOTO: NTB Vis mer
Publisert

KK Pluss - mer av virkeligheten

Få tilgang til alt innholdet på KK.no:

Eksklusive kvalitetsartikler

Prisvinnende reportasjer og avsløringer

Premium format og lekker presentasjon

Intropris

måned
1,- / 1 måned

Populær

kvartal
83,- / pr måned
år
799,- / pr år

Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.

Trygg betaling med:

Vi bryr oss om ditt personvern

KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer