Du leser nå KK pluss

- Jeg trodde jeg måtte akseptere at jeg ikke kunne le eller hoste uten å tisse på meg

I nesten atten år, skjulte Nina (48) seg i mørke bukser - livredd for at hun skulle tisse på seg slik at andre så det. I fjor fikk hun endelig den hjelpen hun trengte.

SKAMBELAGT: For 18 år siden, fødte Nina sin yngste sønn. Helt siden da, har hun slitt med hyppige urinlekkasjoner. Det gikk så langt at hun unngikk sosiale sammenkomster i frykt for å tisse på seg slik at andre kunne se det. Først i fjor, fikk hun hjelp. Foto: Marianne Otterdahl-Jensen
SKAMBELAGT: For 18 år siden, fødte Nina sin yngste sønn. Helt siden da, har hun slitt med hyppige urinlekkasjoner. Det gikk så langt at hun unngikk sosiale sammenkomster i frykt for å tisse på seg slik at andre kunne se det. Først i fjor, fikk hun hjelp. Foto: Marianne Otterdahl-Jensen Vis mer
Publisert

KK Pluss - mer av virkeligheten

Få tilgang til alt innholdet på KK.no:

Eksklusive kvalitetsartikler

Prisvinnende reportasjer og avsløringer

Premium format og lekker presentasjon

Intropris

måned
1,- / 1 måned

Populær

kvartal
83,- / pr måned
år
799,- / pr år

Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.

Trygg betaling med:

Vi bryr oss om ditt personvern

KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer