Cameron Diaz

Se hvem som er skallet nå

Fra lange lyse lokker til blank isse. Har skuespiller Cameron Diaz gått bananas med barberhøvelen?

Skuespiller Cameron Diaz har ofret sine blonde lokker for filmen. Foto: All Over Press
Skuespiller Cameron Diaz har ofret sine blonde lokker for filmen. Foto: All Over Press Vis mer
Publisert
Sist oppdatert






Listen over skuespillere som har endret sitt utseende for filmen er lang. Se bare på Robert De Niro, som la på seg over 20 kilo i «Raging Bull», eller Charlize Therons ugjenkjennelige ansikt i filmen «Monster».

Nå er det Cameron Diaz sin tur. I filmen «My Sister's keeper» kan det se ut som om hun har raket av seg alt håret. Filmen skal etter sigende handle om en kreftsyk jente som Diaz spiller moren til.

Diaz er ikke den eneste kvinnelige skuespilleren som har ofret skallen sin for kunsten. Da Natalie Portman, som i utgangspunktet hadde en riktig så fin hårpryd, tok rollen som Evey i «V for Vendetta», var man nådeløs med klippemaskinen.

Demi Moore fikk heller ikke beholde så mye av hårmanken da hun takket ja til rollen som «G.I. Jane» i 1997.

Men aller mest kjent for sitt snauklipte hode er kanskje popstjernen Britney Spears, som tok en heftig tur innom frisøren sin i fjor. Sinead O'Connor, kjent for superhits som «Nothing compares 2 U», gjorde også ende på sveisen da hun fant ut at hun ikke ville være nok en dum og glamorøs stjerne lenger.

  • Se stor bildespesial av andre hårreisende Hollywood-stjerner her.

  • LES OGSÅ:
  • Verdens dårligste stylist-jobber
  • Stjernenes monster-makeup
  • Årets vakreste kvinner
  • Paris Hiltons skrekkantrekk
  • Motefolket fra helvete
  • Verdens heiteste herrer
  • Hollywoods hotteste pupper
  • Styggest i Hollywood?
  • Stjernenes stiveste smil
  • Årets sykeste trender
  • Stjernene som aldri spiser
  • Herregud, som de ser ut!
  • Stjernenes skrekkantrekk
  • Herregud, som de ser ut!
  • Se alle trend-tassene
  • De sprøeste fobiene
  • Cameron Diaz ser ut til å trives med sveisen. Foto: All Over Press
    Cameron Diaz ser ut til å trives med sveisen. Foto: All Over Press Vis mer
    Kan det likevel være hun får litt panikk innimellom? Foto: All Over Press
    Kan det likevel være hun får litt panikk innimellom? Foto: All Over Press Vis mer
    Følg på Instagram Abonner på KK magasinet

    Vi bryr oss om ditt personvern

    KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

    Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

    Les mer