Hun er 49 år, trebarnsmor og nyseparert, men hun er faktisk like glamorøs som vi ser henne på den røde løperen! I går var hun antrukket i en rålekker, rød designerkjole som fremhever den svært veltrente figuren hennes. Jeg husker godt armhevingene hun gjorde på én strak arm i filmen G.I. Jane. Og ja, hun ser bedre ut enn på lenge, langt bedre enn på bildene vi har sett etter det kjente bruddet med Ashton Kutcher. Og håret er like blankt og svart som vi alltid har sett det.– Jeg føler meg så rolig og avslappet, sier hun, og slår ut med armene, når vi spør henne om hvordan det er å være i Stockholm for første gang. Stemmen er overraskende hes og rå - til en så feminin kvinne å være. Hun forteller hun føler seg beæret som får representere et selskap som forandrer livet til så mange kvinner verden over.
Flere kjente ansikter
Du tenker kanskje at det ikke er en umiddelbar link mellom Demi Moore og svenske Oriflame, som vi kjenner som homepartybedrift nummer en. Kanskje har du holdt et sånt party en gang, eller i alle fall så kjenner du noen som har vært på det.Se Demis produkter lengre ned i artikkelen.Med tanke på at det finnes 3,5 millioner uavhengige konsulenter fordelt på 62 land (ja, du leste riktig), så er det kanskje ikke så rart at Oriflame velger A-listede Hollywood-kjendiser som Demi Moore. Les også: Ikke oppbevar parfymene dine her!Det er faktisk ikke første gang heller at de bruker kjente ansikter - både Monica Belucci og Eva Herzigova har lånt bort sine vakre ansikter til merket.Jubilant
Men siden det er 45 år siden Oriflame inntok kvinners stuer for første gang, ville de markere jubileet ekstra med et stjernesamarbeid.– Demi Moore er en sterk kvinne som inspirerer kvinner over hele verden, og vi er stolte av å ha henne som vårt globale ansikt, sier Oriflames president Magnus Brännström. – Dessuten er hun et stilikon - alle vil være som henne!Kolleksjonens høydepunkterLes artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger