Hvilke erfaringer har du?
Hvem er best i senga?
Har yrke noe å si for hvor god du er i senga?
Disse kvinnene har den beste sexen
En britisk studie, hvor 2000 anonyme menn og kvinner deltok, antyder nettopp dette, ifølge The Sun.
Disse mennene får mest sex
Se hvor godt din yrkesgruppe gjorde det i tabellen nederst.
Nerden er best i senga
Resultatene viser at IT-arbeidere er de beste elskerne. De er både de minst selvopptatte i senga, de mest eventyrlystne og villige til å prøve sexleketøy.Ta testen: Hvor bra er sexlivet ditt?
Hele 82 prosent av IT-arbeiderne sa at da satte sin partners behov foran sine egne. 8 av 10 mente også at sexleketøy spilte en viktig rolle i sexlivet deres.
Selvopptatte treningsfriker
Hvis du tror at en perfekt kropp er lik et perfekt ligg, tro om igjen.Deltakere som jobbet med fitness var minst interesserte i sexleketøy. I tillegg var de den mest selvopptatte yrkesgruppen.
Disse kvinnene får bedre orgasmer
På spørsmålet om de satte sin partners ønsker foran sine egne, svarte kun 41 prosent ja.
Kontorarbeidere har mest sex
Men det ser i det minste ut til at all treninga gir bedre kondis.Hele 47 prosent av fitnessdeltakerne oppga at de hadde sex mer enn tre ganger i uka, mot 38 prosent av IT-arbeiderne.
Gruppen som hadde aller mest sex var for øvrig kontorarbeiderne.
Se også de 10 landene hvor de har mest sex i verden.
Hva jobber din kjære din med?
Sjekk hvilken plass yrkesgruppen din og kjæresten din ligger på i denne i studien.Test deg selv: Hva er din type?