Mac er stjernedrysset stjernene elsker. Nå får du det også i Oslo..
Foto: Mac
Vis mer
IngeborgHeldal
Publisert Sist oppdatert
Makeupmerket Mac har vært det av de desidert mest omtalte de siste årene. Stjerner som Christina Aguilera, Missy Elliott, Boy George, Chloë Sevigny, Pamela Anderson, Dita von Teese og Linda Evangelista har frontet merket , og også storheter som Madonna går rundt med Mac-produkter i sminkepungen.
Mange makeupartister verden over sverger til merket, og det brukes på visninger i motemetropolene hver sesong. Mac er blitt et must for trendbevisste.
Nå har Mac endelig Norges åpnet sin første butikk i Norge. Ikke overraskende ligger den i Oslo, nærmere bestemt i GlasMagasinet på Stortorget.
Den offisielle åpningen var 7. september, og det anbefales å ta en tur innom hvis du bor eller befinner deg i hovedstaden. Vi spår at Mac får mange nye, norske fans denne høsten.