Helse & Livsstil

Musikalske kondomer

Mange har favoritter hva angår sexy musikk, men en ukrainer har nå tatt konseptet ett steg videre - og utviklet kondomer som spiller musikk.

O sole mio? Kondomer med musikk - noe for deg?
O sole mio? Kondomer med musikk - noe for deg? Vis mer
Publisert
Sist oppdatert




Det er magasinet Korrespondent som bringer verden nyheten om de musikalske kondomene fra Ukraina.

Oppfinneren av den musikalske moroa heter Hryhory Chausovsky, og han sier ifølge The Star til Korrespondent at målet var å ikke bare lage en morosak, men en morosak som kunne øke folks seksuelle glede.

Kondomene fungerer ved at en minihøyttaler og en bevegelsessensor er festet på kondomene, og resultatet er en rekke forskjellige toner og volumnivåer. Hva som spilles, og hvor høyt det spilles, avhenger av parets posisjon og intensitet. Lydkvaliteten er foreløpig så som så, riktignok.

- Volumet og tonene direkte relatert til brukernes følelsesmessige tilstand, sier Chausovsky.

Det skal ikke være fare for elektrisk støt ved bruk av de musikalske kondomene.


LES OGSÅ:
  • Den store kondomtesten
  • Etter den søte kløe






  • O sole mio? Kondomer med musikk - noe for deg?
    O sole mio? Kondomer med musikk - noe for deg? Vis mer
    Følg på Instagram Abonner på KK magasinet

    Vi bryr oss om ditt personvern

    KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

    Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

    Les mer