5 nyheter fra Zara, Gina Tricot, H&M, Cubus og Kappahl
Sjekk ut disse flotte plaggene og tilbehøret!
BUTIKKNYHETER: Vi har samlet sammen de ferskeste plaggene og tilbehøret fra noen av de største butikkene i landet. Hurra! La oss shoppe! Foto: Rex Features
Vis mer
MalinGaden
Publisert Sist oppdatert
Vi feirer at det er helg med å finne fram de ferske nyhetene butikkene har å by på. For jeg er vel ikke den eneste som har tenkt seg på en aldri så liten shoppingrunde denne helgen? I denne omgang ser jeg etter en god jakke jeg kan bruke nå og når det begynner å bli litt varmere.
I tillegg er det mye lekkert tilbehør i butikkene nå. Her på kontoret har vi fått dilla på å knyte små silkesjal i håret, rundt halsen, håndleddet, vesken, og å bruke det som et belte! I tillegg er det så lekkert å smykke seg med kule øredobber og kjeder.
For å toppe det hele er det selvfølgelig viktig med en stilig veske - eller to! Sjekk ut bildekarusellene som ligger under annonsen og se om du finner deg noen nye favoritter.