Jeg er nok ikke den eneste som har vært litt ivrig med pinsetten på øyebrynene til tider. Tilbake på 90-tallet og tidlig 2000-tallet var det ganske så trendy med smale øyebryn, og det kan kjendiskvinner som Jessica Alba (38), Adele (31) og Paris Hilton (38) bevise.
Disse damene er nemlig blant dem som har gjennomgått en aldri så liten øyebrynsmakeover, og vi må si; resultatet er absolutt til det bedre. Mulig de har latt seg inspirere av noen?
For noen år tilbake ble vi kjent med Cara Delevingne (27). Den britiske 27-åringen har gjort stor suksess som modell, og gjør det nå godt som skuespiller. Du har kanskje sett henne i filmer som «Paper Towns» og «Anna Karenina»?
LES OGSÅ: Det verste du kan gjøre med øyebrynene dine

Det du også kanskje har lagt merke til er Delevingnes kraftige og buskete øyebryn? Dette var nemlig noe av det modellen ble mest kjent for i starten av sin karriere, og etter det ser det ut til at flere har kastet seg på trenden.
Vi har nemlig tatt en titt på de mange kjendiskvinnene som befinner seg i Hollywood, og sett på hvordan deres øyebryn har forandret seg gjennom årene! For dét er jo noe viktig vi må ta for oss, eller hva?
LES OGSÅ: Se så flott Isabell Marie ble da vi farget håret hennes i en varm bruntone!







