Les også: Metalliske tendenser er hot i høst
ROSA CATWALK: Flere av de store motehusene har fargen rosa sterkt representert i sine kolleksjoner for våren og sommeren 2014. Deriblant Marc by Marc Jacobs, Victoria Beckham og Burberry. Foto: All Over.
- Rosa kommer sterkt til våren, med nyanser fra hele paletten. Fra den duse pudderrosa til den knallsterke "hot pink" forteller STYLEmag-redaktør Celine I. Aagaard.
- Vi har allerede sett at en del it-jenter har brukt kåper i forskjellige rosanyanser denne høsten, sier Celine som planlegger å finne frem sin rosa strikkegenser allerede nå.
Les også: Gå for en høstkåpe i lyse pasteller
- Det er også lov til å style rosa med rødt for de som tør det, tipser Celine.
VÅRMOTEN: En titt hos pressebyråene viste at den rosa trenden også blir å finne i norske butikker til våren. Både Geztus, Holzweiler, Mardou & Dean og Triumph viste plagg, tilbehør, bademote og undertøy i forskjellige nyanser av den trendy fargen. Foto: Julie Kase, Stella Vaage.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger