Forfra så stjernen riktig så anstendig ut, men sjekk hva som skjedde da hun snudde siden til!
SEXY JENNIFER LAWRENCE HOS DIOR: Jennifer Lawrence så svært så anstendig ut i sin vakre kjole forfra...men fra siden viste kjolen en dristig side. Foto: All Over Press
Vis mer
AdéleCappelen Blystad
Publisert Sist oppdatert
Denne uken går Haute Coutre fashion week høst/vinter 2014 av stabelen i Paris, og en rekke av verdens mest kjente designere og motehus holder eksklusive visninger med en enda mer eksklusiv gjesteliste.
For under akkurat disse moteukene venter verden i spenning på hva kjendisene og stilikonene stiller opp i av ulike antrekk, og som regel skuffer de ikke.
En av dem som vekket oppmerksomhet under mandagens Christian Dior-visning, var «Hunger Games»-stjerne Jennifer Lawrence (23), som stilte i en svart- og hvit kjole med lekre matchende hæler.
Forfra så kjolen riktig så tekkelig ut, men da skuespillerinnen snudde siden til, viste den seg å ha en ganske så dristig side...
Heldigvis hadde antagelig 23-åringen brysttape som holdt alt på plass, ellers kunne det fort gått galt.
VAKRE: Marion Cotillard, Charlize Theron, Emma Watson og Jennifer Lawrence var blant stjernene som stilte opp på Raf Simons haute couture-visning for Dior for høsten/vinteren 2014. Foto: All Over Press
Vis mer
EMMA WATSON I DIOR: Skuespillerinnen strålte på Diors haute couture høst/vinter 2014-visning i Paris ikledd en kjole fra motehusets vår/sommer haute couture 2014-visning. Foto: All Over Press
Vis mer
Også«Harry Potter»-stjerne og stilikon Emma Watson (24) så smashing ut. Ungjenta, som har blitt en skikkelig trendsetter de siste årene, bar et lekkert monokromt antrekk signert motehusets haute couture-visning for våren 2014, som da bestod av en svart og hvit asymmetrisk kjole med et prikkete skjørt som viste frem hennes lange legger.
Elana Perminova Foto: imago/PanoramiC/ All Over Press
Alexandra Golovanoff Foto: imago/PanoramiC/ All Over Press
Miroslava Duma Foto: imago/PanoramiC/ All Over Press
Foto: REX/All Over Press
Foto: REX/All Over Press
Guest Foto: REX/All Over Press
Foto: REX/All Over Press
Anya Ziourova Foto: REX/All Over Press
Emma Miller Foto: Gigi Iorio / Splash News/ All Over Press
Miroslava Duma Foto: REX/All Over Press
Carine Restoin-Roitfeld Foto: REX/All Over Press
Franca Sozzani Foto: REX/All Over Press
Bianca Brandolini d'Adda Foto: COLLET GUILLAUME/SIPA/All Over P
Helena Bordon Foto: PJB/SIPA/All Over Press
Zhang Ziyi Foto: PJB/SIPA/All Over Press
Olivia Palermo Foto: PJB/SIPA/All Over Press
Jennifer Lawrence Foto: COLLET GUILLAUME/SIPA/All Over P
Hanneli Mustaparta Foto: COLLET GUILLAUME/SIPA/All Over P
Marisa Berenson Foto: COLLET GUILLAUME/SIPA/All Over P
Carine Restoin-Roitfeld Foto: REX/All Over Press
Gaia Repossi Foto: COLLET GUILLAUME/SIPA/All Over P
BALLONGSKJØRT HOS DIOR: Ballongskjørtet - som går ut fra livet og ned, er tilbake for høsten hos motehuset Christian Dior. Foto: All Over Press
Vis mer
Visningen i seg selv var en fantastisk demonstrasjon av Simons designerevner, og bydde på alt fra lekre fotside kåper og jakker, 50-talls korte jakker og store, overdimensjonerte krager i silke, fløyel, ull og sateng kombinert med klassisk strikketøy, bukser, lange skjørt og helt tilslutt – den klassiske ballongkjolen.
Store voluminøse skjørt og kjoler i alt fra pudderblått og hvitt, til brunt, ungpikerosa, limegrønt og kremhvitt er tydeligvis tilbake, og denne høsten skal de strutte ut i en klassisk «ballongform» fra hoftene og ned, gjerne da med et belte som markerer og gir inntrykk av smalere midje.