Du leser nå KK pluss

– Jeg vil se bra ut til hverdags, uten at det tar for mye tid

Veronika vil ut av olabuksa og hettegenseren. Hun ønsker seg et klesskap med plagg som enkelt kan kombineres. Stylist Cecilie Krogh har gode tips.

VIL HA ENKLE STILTIPS: - Når det gjelder sminke, bruker jeg leppepomade eller lipgloss til hverdags. Jeg kan slå til med ­maskara ved store anledninger, sier Veronika. FOTO: Espen Solli
VIL HA ENKLE STILTIPS: - Når det gjelder sminke, bruker jeg leppepomade eller lipgloss til hverdags. Jeg kan slå til med ­maskara ved store anledninger, sier Veronika. FOTO: Espen Solli Vis mer
Publisert

KK Pluss - mer av virkeligheten

Få tilgang til alt innholdet på KK.no:

Eksklusive kvalitetsartikler

Prisvinnende reportasjer og avsløringer

Premium format og lekker presentasjon

Intropris

måned
1 kr / 119 kr mnd

Populær

kvartal
83,- / pr måned
år
799,- / pr år

Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.

Trygg betaling med:

Vi bryr oss om ditt personvern

KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer