Av og på. Forholdet mellom supermodellen og stilikonet Kate Moss og rockestjernen og skandalemakeren Pete Doherty skal ifølge avisen News of the World gifte seg. I helgen røpet Kate seg på en akustisk konsert med Glen Matlock fra det legendariske bandet Sex Pistols og fortalte villig om sin kjærlighet til Pete.
Kate klarte ikke å holde følelsene sine i sjakk, og fortalte avisen om sin sterke og berusende forelskelse. «Jeg elsker ham så høyt. Han er den mest sexy mannen jeg vet om og jeg vil være sammen med ham for resten av livet.»
Om dette forholdet er sunt, er en annen historie. Det kokainglade paret har flere ganger blitt lagt inn på avrusning og sverget ovenfor verdenspressen å skjerpe seg.