Vi er vant til å se dem på den røde løperen ikledd det siste innen haute couture, men Oscar-vinner Anne Hathaway (31) og moteyndling Kristen Stewart (24) er ikke redde for å tøye grensene.
De to superstjernene stilte nylig opp i sanger Jenny Lewis' musikkvideo «Just One Of The Guys», hvor de kledde seg ut som - ja nettopp - gutter.
LES OGSÅ: Så mye koster Kristen Stewarts garderobe
Med bart
I videoen (se den lenger ned) danser de to rundt ikledd parykker, caps og joggedress med juksebart påklistret sine vakre ansikter.

Musikkvideoen starter med hele gjengen kledd ut som et jenteband, der de har på seg hvite dresser, sminke og går barbeint.
Jenny står foran med en multifarget gitar, mens Kristen står bak med elektrisk gitar, Anne spiller keybord og skuespillerkollega Brie Larson spiller bass, mens sistnevnte jente sitter på trommene.
Se hele videoen nedenfor:
I videoen bruker kjendiskvinnene sine skuespillerevner for å etterligne gutta, og særlig Kristen ser ut til å kose seg i rollen, skriver Daily Mail.

Sjekk også ut Annes fantastiske break dance-moves...
Dette er den første singelen fra Lewis' nye plate - «The Voyager», og det spørs om ikke den ikke blir en suksess, med slike profiler i videoen.