Maison Martin Margiela

Sarah Jessica Parker og Kanye West på Maison Martin Margiela og H&M-fest

STYLEmag rapporterer at de fasjonable gjestene gikk mann av huse for å shoppe kolleksjonen. Se bilder her!

Sarah Jessica Parker og Kanye West på Maison Martin Margiela og H&M-fest
Publisert
Sist oppdatert

Maison Martin Margiela for H&M ble lansert for allmennheten, det vil si en gruppe nøye utvalgte kjendiser og bransjefolk, i en tom og nedslitt bygning i New York.

Les om Camilla Pihl og STYLEmags sjefredaktør Celine I. Aaagaard favoritter fra Margiela og H&M her da de tittet på kolleksjonen i New York!

Kanye West, Sarah Jessica Parker og Selma Blair var blant gjestene, og kunne ikke skryte nok av samarbeidet.

- Det er spennende å være her og feire en av mine favorittdesignere. Margiela er myteomspunnet og uimotståelig og jeg har vært stor fan av motehuset i mange år.  Dette er en fantastisk mulighet for folk flest å få tilgang til fremragende designere. Luksus blir tilgjengelig for alle. Det er veldig demokratisk og jeg er for at det skal være slik, sier Parker i en pressemelding.

VILLE TILSTANDER STYLEmags sjefredaktør, Celine I. Aagaard var gjest på festen og forteller om ville tilstander.

- Kjendisene sto faktisk i kø for å handle, og på et tidspunkt var det så hektisk og høyt trykk i 7. etasje, der shoppingen foregikk, at ingen flere fikk komme opp, forteller Aagaard.

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer