Paris Hilton

Se de fantastiske bildene av Paris Hilton

Fjortis-Hilton er svunnet som dugg for solen. Hva har skjedd?

NY STIL? Paris Hilton har endelig fått en mer voksen stil, mener Trendtoppen-brukerne. Foto: All Over Press
NY STIL? Paris Hilton har endelig fått en mer voksen stil, mener Trendtoppen-brukerne. Foto: All Over Press Vis mer
Publisert
Sist oppdatert


Stem her!

Hva synes du om Paris Hiltons stil?



Rikmannsdatter og hotellarving Paris Hilton, mest kjent fra realityserien The Simple Life, er ikke den som oftest topper best kledd-listene for å si det slik.

Men nå kan de se ut til at frøken Hilton har byttet ut spraytanen og bling-blingen med en stylist.

Det har i alle fall skjedd en stor forandring, mener brukerne av KK.no’s Trendtoppen.

MER PARIS: - Hva er det den dama holder på med?

Kler seg bedre nå
 
275 (87%)
Liker ikke måten hun kler seg på, punktum!
 
23 (7%)
Likte den gamle stilen bedre
 
10 (3%)
Vet ikke
 
9 (3%)

- Ingen bimbo i mils omkrets

- Wow, er dette Paris? Hva skjedde med miss fjortis-Hilton? Endelig! er Julie Bs kommentar om hotellarvingen i asymmetrisk svart kjole med pufferm og
ankelstøvletter
(lenke til Trendtoppen).

Antrekket har fått hele 74 prosent til å klikke på «elsker det»-knappen.

- Første gang jeg trykker at jeg liker Paris. Ingen bimbo i mils omkrets. Klærne er tøffe og hun har ikke lange stygge hairextensions, skriver Tess.

- Mer voksen stil

Et annet antrekk som får tommelen opp er Paris i dusfarget rysjebluse, smale jeans og lakkpumps.

- Paris har fått en mer voksen stil, og det kler henne. Hun er faktisk en pen jente med en flott kropp, mener Laima.

- Kjempefint antrekk til Paris. Er enig i at hun begynner å få en mer voksen stil og jenta er jo veldig vakker, så det er gøy å se henne kle seg mer som avslappet og «normalt», kommenterer Tina.

SE OGSÅ: Kler og ter du deg etter alderen?

Se store bilder av «nye» Paris her:





SE ALLE BILDENE av Paris Hilton på Trendtoppen ved å klikke her.

Dette er Trendtoppen

Trendtoppen er en motetjeneste under merkevaren KK.no. Her legger redaksjonen ut utvalgte bilder av kjendiser og fashionistaer hver dag.

Du kan stemme alle bilder opp eller ned, samt skrive utfyllende informasjon om plaggene på bildet, eller utdype hvorfor du liker eller misliker antrekket. Hvis du elsker antrekket stemmer du grønt, hvis du hater det stemmer du rødt.

Stem på og si din mening om antrekkene, og du er med på å bestemme hvem som havner på best kledd-listen – eller i verste fall på verst kledd-listen.

Følg på Instagram Abonner på KK magasinet

Vi bryr oss om ditt personvern

KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer