KK.NO - VÅRE FAVORITTER: Tone vid Skipá er skjønnhetansvarlig og makeupartist i KK, HENNE og STYLEmag, og har mange års erfaring innen sminke og hudpleie.
I KK.nos skjønnhetsserie «Våre Favoritter», vil hun tipse deg om produktene hun sverger til - både til styling i bladene, på shoots og til seg selv.
I ukens sak er det et av de absolutt mest brukte skjønnhetsproduktene som skal «under loopen», nemlig lipglossen!
Og her har Tone plukket ut tre av sine favoritter for denne sesongen, ut fra egne opplevelser/erfaringer.
LES OGSÅ: Den store lipgloss-guiden
1. Pure Gloss fra Jane Iredale, kr 245
- Denne har fine farger og glans, i tillegg til at den sitter utrolig godt på og gir pleie, forklarer Tone.
2. Addict Gloss fra Dior, kr 275
- De lyse nyansene med litt skimmer gjør at leppene får en fantastisk glans og farge. Denne sitter også godt på.
3. Beautiful Color Luminous Lip Gloss fra Elizabeth Arden, kr 210
- Digger spesielt fargen Glamorous Gold. Sitter på leppene i flere timer.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger