Piercinger har bestandig vært noe som går inn og ut av trendbildet. Og mens navle, brystvorte- og øyebrynspiercinger hadde sin definitive storhetstid på 90-tallet, har hull i ørene (øreflippen) bestandig vært populært.
Det siste året har piercing i en helt annen del av øret - nemlig brusken, gjort et stort comeback, særlig i motebransjen.
Og mange motebloggere og it-jenter har kastet seg på den «nye» trenden, som egentlig forbindes med pønktiden på 60 og 70-tallet.
Det er imidlertid ikke bare ørebruskpiercing, som faktisk har vist seg å kunne være helseskadelig, som er i ferd med å gjøre comeback.
LES OGSÅ: Her viser Rihanna ALT
Viste frem nesering
Popprinsessen Rihanna (26), som er kjent for sin vågale og ganske eksperimentelle klesstil, viste frem en helt ny side av seg selv, da hun dukket opp broren Rorry Fentys albumlansering i New York onsdag kveld.
I kledd en lang, nattkjoleinspirert satengkjole, en sølvfarget bucket-hatt og Converse-sneakers ankom popstjernen VIP Room i Meatpacking District omgitt av paparazzifotografer.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger