Annabel er innkjøper på Høyer Eger for trend- og dameavdelingen, har full kontroll på alle de nyeste trendene. Likevel velger hun en gammel favorittgenser for å sette farge på mørke høstdager,
- Farger er gøy i de mørke høstmånedene og denne genseren fra 3.1 Phillip Lim er en favoritt i klesskapet, forteller Annabel.
Se flere bilder av Annabels antrekk på hennes blogg
- Jeg har dilla på dressbukser om dagen, og har kombinert genseren med en svart dressbukse som er rett i formen og sitter litt løst på, sier Annabel.
Les også: Bli med hjem til Annabels lekne og fasjonable leilighet

FARGET HØST: Annabel spriter opp sitt antrekk med å bruke sterke farger i spennende kombinasjoner. Kåpen, buksen og skoene er nedtonede og stilrene, og balanserer de fargesterke elementene. Foto: Produsentene, My-wardrobe.com, Net-a-porter.com.
- Jeg har kombinert antrekket med en lys kåpe for en mer avslappet look. For et mer dresset uttrykk kan man bruke en klassisk, svart kåpe, tipser Annabel.
Les også: Få Jankas streetstyle
Shop stilen:
Genser fra 3.1 Phillip Lim via my-wardrobe.com, ca. kr 3575. Kåpe fra Isabel Marant via net-a-porter.com, ca. kr 9515. Dressbukser fra Zara, kr 799. Clutch fra Asos, kr 130. Sko fra Zara, kr 799.