Vårens fineste motestrikk

Stjel cover-stilen

Guro Fostervold Tvedten har på seg fantastisk motestrikk i det nyeste nummeret av KK.

STJEL STILEN: Guro Fostervold Tvedten har på seg kardigan fra Pia Tjelta, topp fra Zara og øredobber fra Ida Nilsen. Foto: Truls Qvale
STJEL STILEN: Guro Fostervold Tvedten har på seg kardigan fra Pia Tjelta, topp fra Zara og øredobber fra Ida Nilsen. Foto: Truls Qvale Vis mer
Publisert

Fra 26. februar til 12. mars står en ny KK-utgave med Guro Fostervold Tvedten på forsiden i bladhylla i butikkene.

I magasinet finner du selvfølgelig et flott intervju med TV-personligheten, men vi har også tatt noen fantastisk bilder av henne og familien iført en liten forsmak på våren motestrikk.

KARDIGAN: Guro har på seg en kardigan fra One & Other. Foto: Truls Qvale
KARDIGAN: Guro har på seg en kardigan fra One & Other. Foto: Truls Qvale Vis mer

Bildene er tatt av Truls Qvale, mens Jan Thomas og Harlem Alexander har stått for makeup.

Guro har på seg noen fantastiske strikkede plagg i disse bildene. Selv om vi nærmer oss varmere tider er strikk noe vi tar med oss inn i både vinter- og sommersesongen.

Hun har blant annet på seg en lekker kardigan og noen enkle, flotte genser med både høy hals og rund hals.

FLOTT GENSER: Genseren er fra Kasmina. Foto: Truls Qvale
FLOTT GENSER: Genseren er fra Kasmina. Foto: Truls Qvale Vis mer
KÅPE OG HØYHALSET GENSER: Kåpen til Guro er fra H&M og genseren er fra Kashmina. Foto: Truls Qvale
KÅPE OG HØYHALSET GENSER: Kåpen til Guro er fra H&M og genseren er fra Kashmina. Foto: Truls Qvale Vis mer

Dette gjorde selvfølgelig at vi ønsket å ta en liten titt på noen av strikke-nyhetene som er i butikk nå. La deg inspirere her:

H&M, kr 1299
H&M, kr 1299 Vis mer
Envelope1976, kr 3499
Envelope1976, kr 3499 Vis mer
Julie Josephine, kr 3200
Julie Josephine, kr 3200 Vis mer
Filippa K, kr 1500
Filippa K, kr 1500 Vis mer
One & Other, kr 2999
One & Other, kr 2999 Vis mer
I SALG NÅ: Fra 26. februar til 12. mars står en ny KK-utgave med Guro Fostervold Tvedten på forsiden i bladhylla i butikkene. Foto: Truls Qvale for KK
I SALG NÅ: Fra 26. februar til 12. mars står en ny KK-utgave med Guro Fostervold Tvedten på forsiden i bladhylla i butikkene. Foto: Truls Qvale for KK Vis mer
Følg på Instagram Abonner på KK magasinet

Vi bryr oss om ditt personvern

KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer