Madonna:

- Jeg er heldig som er i live

Superstjernen åpner opp etter lang tids sykdom.

MADONNA: Superstjernen reflekterer rundt det som betyr noe for henne etter sykehusinnleggelsen. Foto: NTB
MADONNA: Superstjernen reflekterer rundt det som betyr noe for henne etter sykehusinnleggelsen. Foto: NTB Vis mer
Publisert

I slutten av juni ble det kjent at popstjernen Madonna (64) utsetter turneen etter å ha blitt syk og oppholdt seg flere dager på intensivavdelingen.

Ifølge manageren, Guy Oseary, fikk Madonna påvist en alvorlig infeksjon.

Nå melder artisten at hun er på bedringens vei. Det gjør hun i en bildekarusell på Instagram, hvor hun deler bilder av blant annet sønnen David (17) og datteren Lourdes (26).

Hun forteller at kjærlighet fra familie og venner er den beste medisinen, og at sykdomstiden har fått henne til å reflektere over hvor mye barna og venner har hjulpet henne i situasjonen.

- Jeg skjønte hvor heldig jeg er som er i live, skriver stjernen.

Da det ble kjent at stjernen var innlagt på sykehuset i juni, ble det samtidig kjent at hennes 40-årsjubileumsturné, «The Celebration Tour 2023», var satt på pause.

Den gang forsikret hun likevel fansen om at det ville likevel ville bli noe av.

«Fokuset mitt nå er helsen min og å bli bedre. Jeg kan forsikre om at jeg vil være tilbake med dere så fort jeg kan», skrev hun i et innlegg på Instagram.

Avslutningsvis skrev hun at planen er å flytte konsertdatoene i Nord-Amerika, og begynne turneen i Europa i stedet.

Følg på Instagram Abonner på KK magasinet

Vi bryr oss om ditt personvern

KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer