«Gift ved første blikk» sesong syv, som går på TV i disse dager, kom i en helt ny forpakning enn vi er vant med fra tidligere sesonger. Programmet kom først på TV i 2014, hvor tre par giftet seg.
Siden den gang, har 18 par giftet seg, gjennom seks sesonger. De fleste endte med å skille seg ganske raskt, men det er ett par som fortsatt holder sammen. Sara Jansson Mäkiperä (34) og Joakim Aleksander Mäkiperä (44) ble gift i 2018, og i 2019 kom datteren deres til verden.
Den første «Gift ved første blikk»-babyen som kom til verden, tilhører Annabelle og Vebjørn Tveiterås, som ble gift i den første sesongen av TV-serien. Paret gikk hvert til sitt i 2019, etter fem år sammen.
- Aldri angret
Det er nesten ti år siden Annabelle deltok i TV-programmet.
- Jeg skjønner ikke hvordan jeg turte å melde meg på! Den ureddheten jeg hadde da, har jeg mistet etter at jeg ble mamma. Men for en opplevelse det var! Og uten deltakelsen hadde jeg aldri blitt mamma til Amanda, så jeg har aldri angret, sier hun til KK.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
KK er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger