I 2004 begynte den nå verdenskjente TV-serien «Desperate Housewives», kjent som «Frustrerte fruer» her til lands, å rulle over amerikanske TV-skjermer på kanalen ABC.
Serien tok slutt i 2012, men nå spekulerer flere fans på om et comeback er rett rundt hjørnet.
Nylig ble det nemlig delt et bilde på seriens offisielle Twitter-profil som raskt fikk stor oppmerksomhet.

Slik gikk det med «Frustrerte fruer»-kvinnene
«Venter 'desperat' på 2022», lød Twitter-innlegget.
Det er imidlertid ikke bare teksten som kan tolkes som et hint om et mulig comeback for serien, men flere har også lagt merke til at bildet ser nokså ferskt ut.
«Er det ny sesong?», «Jeg savner dem», «Herregud, jeg ber om at dette er en kunngjøring om ny sesong», lød noen av kommentarene under Twitter-innlegget.

Ser du hvem hun er datteren til?
Stor suksess
I TV-serien, som utspilte seg i Wisteria Lane i den fiktive byen Fairview i Eagle State, fulgte vi livene til fire husmødre.
Susan Mayer (Teri Hatcher), Lynette Scavo (Felicity Huffman), Bree Van De Kamp (Marcia Cross) og Gabrielle Solis (Eva Longoria) var seriens hovedkarakterer, og historien ble fortalt gjennom deres døde nabo, Mary Alice Young (Brenda Strong) i hele åtte sesonger.
Vi fikk være vitne til deres vanlige hverdagslige problemer, men også større mysterier som involverte mennene, vennene og naboene deres.
Om Twitter-innlegget bare var et morsomt påfunn for å skape litt ny oppmerksomhet rundt serien, eller faktisk er et hint om et comeback er hittil ikke kjent.
ABC har hittil ikke gått ut med noen planer om et comeback av serien, og heller ingen av hovedrolleinnehaverne har uttalt seg etter det kryptiske Twitter-innlegget.
Oppdag mer mote, livsstil og historier fra virkeligheten på KK.no
